Junto a la mejor música

20è Aniversari ACEM

A Winged Victory For The Sullen*

Adrià Aguilera*

Adrià Puntí

Adrià Puntí*

Adrià Puntí**

Agrupació Coral Cardedeuenca*

Agrupació Coral Cardedeuenca**

Agustí Fernandez

Ainhoa Arteta

Ainhoa Arteta*

Ainhoa Arteta**

Akiko Nomoto**

Al Jarreau

Alabama Gospel Choir

Alan Branch

Alba Ventura

Alba Ventura**

Albert Bover

Albert Guinovart

Albert Guinovart*

Albert Guinovart**

Alberto Cortez

Alejandro di Costanzo Quartet*

Alejandro Esperanza Duo**

Alejandro Rojas-Marcos**

Alexandre Bodak*

Alexandre Bodak**

Alexeis Volodin

Alexey Lebedev

Alfons de Vilallonga*

Alfonso Vilallonga

Alfredo Armero*

Amics de l'Òpera del Vallès Oriental*

Andrea Motis & Joan Chamorro

Andrea Motis i Joan Chamorro Big Band*

Andreu Gallén*

Andreu Rifé

Andreu Rifé*

Annas Luna Lucas Quintet

Antoni Mas**

Antoni Tolmos

Antoni Tolmos*

Antoni Tolmos**

Antonia Font

Antonio Canales

Ara Malikian

August Tharrats

Banda Municipal de Barcelona

Bernat Català**

Bernat Font Trio

Bert van den Brink

Bertin Osborne**

Big Band Blues & Dani Nel·lo*

Big Band del Maresme

Big Band Ensemble Taller de Músics**

Blas Picón

Bobby McFerrin

Boulou i Élios Ferré

Brox Quartet**

Bruno Oro*

Bruno Oro**

Bruno Vlahek*

Cabo San Roque*

Capella Gramalla**

Carla Bruni

Carles Casas

Carles Santos

Carles Santos**

Carlos Cogul

Carlos Cogul i Yoko Suzuki*

Carlos Torijano

Carme Bustamante

Carme Canela

Carme Canela*

Cecilio Tieles

Cecilio Tieles*

Cecilio Tieles**

Chamorro & Motis**

Chano Dominguez

Chick Corea

Chicuelo Steve “Big Man” Clayton

Chris Garneau**

Christian Wallumrod**

Clara Peya

Clara Peya**

Claudi Arimany

Claudi Arimany i Gian Maria Bonino*

Claudi Arimany**

Claudia Valetta**

Cláudio Suzin*

Cobla Sant Jordi

Cocorosie

Concert per la Llibertat al Camp Nou

Concha Buika

Concha Buika*

Copenhagen Girls Choir**

Cor de Cambra de Cervelló**

Cor de Cambra de l'Auditori de Lleida**

Cor de Cambra del Palau de la Música Catalana

Cor de Cambra Fòrum Vocal*

Cor de Cambra Fòrum Vocal**

Cor de Cambra Lerània**

Cor de noies de l'Orfeó Català*

Cor de Noies de l'Orfeó Català**

Cor del Gran Teatre del Liceu*

Cor Gregal**

Cor Lieder Camera

Cor Signum**

Cor Vivaldi

Cor Vivaldi*

Cor Vivaldi**

Coral Allegro**

Coral Caelum**

Coral Caliope**

Coral Cantiga**

Coral Capella Francesa**

Coral del Enginyers**

Coral Icària**

Coral La Igualtat de Gavà*

Coral lo Lliri*

Coral Preludi**

Coral Sant Jordi**

Coral Sinera**

Coral Som**

Corals Musicorum

Coro de la Schola Juvenil de Venezuela*

Coro del ICCIC**

Cristina Alvárez**

Cristina Ruiz Marco**

Cyrus Chestrut Trio

Da Capo**

Dani Espasa**

Dani Martín**

Dani Nel·lo

Daniel Ariño**

Daniel Garcia**

Daniel Ligorio

Daniel Ligorio**

David Carabén

David Carabén*

David Gómez*

David Malet**

David Martell

David Pastor

De Paramo*

Dee Dee Bridge**

Dena DeRose

Diamanda Galás**

Diana Baker

Diana Tishchenko**

Diego el Cigala

Diego el Cigala*

Diego Fernandez Magdaleno*

Diego Fernandez Magdaleno**

Dorantes

Dorian Wood**

Dubravka Vukalović*

Dulce Pontes

Duo Gerhard*

Duo Saenz Bikotea*

Duquende

Dwayne Dopsie & The Hellraisers

Dyango

Eclectic Colour Orchestra*

Eduard Iniesta Group**

Eduardo Frías**

Edurne Vila i Alberto Moreno*

El Cor de la Nit

Els Amics de les Arts*

Emili Blanco**

Enrico Pieranunzi

Ensemble Dialoghi**

Escolania de Tomares*

Esperanza Spalding

Esperanza Spalding*

Ester Formosa

Esteve Malero Big Band**

Esteve Molero*

Esther Ovejero

Estrella Morente

Eva Fernandez group*

Eva Fernandez Quintet**

Filthy Habits Ensemble

Francesc Borrull

Francesc Borrull i Laura Simó*

Francesc Capella & Laura Simó**

Francesco Nicolosi

Francesco Nicolosi**

Frank Wasser

Gabriel Amargant Quintet**

Garazi Goñi**

Gerard Quintana

Gerassim Voronkov**

Gigi Macfarlane**

Giulia Valle Group

Gonçal Comellas

Gonhild Carling**

Grupo Vocal Oid Mortales**

Guerasim Voronkof

Guerassim Voronkov*

Guilia Valle Group

Havard Enstad*

Helena Bayo

Hiromi

Horacio “el negro”

I Musici di Vivaldi

Ian Lleonart **

Ibrahim Maalouf**

Idoia Rodríguez*

Ignasi Terraza

Ignasi Terraza*

Ignasi Terraza**

Il Divo

IN CRESCENDO*

Indira Ferrer**

Ivan Lemon

Ivó Oller Quintet

Ivo Sanz *

Ivon Frontela

Ivon Frontela*

Jamie Cullum*

Jarabe de Palo

Javier Colina Trio

Jean-Paul Amouroux**

Jens Thomas**

Joan Albert Amargós

Joan Colom

Joan Dausà*

Joan Isaac

Joan Manuel Serrat

Joan Manuel Serrat**

Joan Monné

Joanna Newson

Joaquín Achúcarro*

Joerg Hegermann

John Howard**

John Pizzarelli Quartet

Jordi Calmell*

Jordi Castellà**

Jordi Mas

Jordi Masó*

Jordi Rossy

Jordi Rossy's New Quintet**

Jordi Rossy*

Jordi Sabatés

Jordi Torrent**

Jordi Vilaprinyó*

Jorge Drexler**

Jorge Nava**

Jorge Rossy

Josep Colomé i Sergi Esparza

Josep Maria Colom**

Josep Mas "Kitflus"

Josep Surinyac i Ulrike Haller*

Joshua Redman Group*

Josse De Pauw & Kris Defoort *

Juan Echanove y Maika Makovski

Judith Jáurequi

Julian Philips

Kabarett Protokoll*

Kailash**

Kei Hikichi*

Kepa Junquera

Kevin Mahogany & Friends Reunion

Kyle Eastwood*

La leyenda del Tiempo

La Locomotora Negra*

La Locomotora Negra**

La Vella Dixeland

Lady Gaga & Tony Bennett*

Larry Garner & band

Laura Simó

Leonor Waitling i Marlango**

Leonora Milà

Les dones flors*

Llibert Fortuny

Lluis Claret

Lluís Coloma

Lluís Coloma Trío  & Joerg Hegermann*

Lluís Coloma**

Lluís Llach

Locomotora Negra

Lorena Gomez**

Lorenzo Bavaj**

Los Chicos del Coro

Lubomyr Melnyk*

Ludovico Einaudi

Luis Eduardo Aute

Luna Cohen

Luna Cohen**

Luz Casal

Mac MacClure

Maika Makovski*

Maika Makovski**

Mandecan Cubano**

Manel Camp

Manel Camp i Llibert Fortuny*

Manel Camp*

Manu Guix

Marc Almond

Marc Ayza Group

Marc Garcia*

Marc Heredia

Marc Heredia*

Marc Heredia**

Marc Parrot

Marcelo Mercandante

Marco Evangelisti**

Marco Mezquida*

Marco Mezquida**

Maria Coma*

Maria del Mar Bonet

Maria Lilia Cano**

Maria Mauri*

Maria Parra

Maria Parra*

Maria Parra**

Marina Rossell

Marina Rossell i Xavi Lloses**

Marina Rossell*

Marisa Martins

Marta Mathéu i Jordi Soler**

Martin Schmitt**

Martirio*

Martirio**

Massimo Polidori i Gian Maria Bonino

Mathilde Toussaint**

Maurici Villavecchia

Maxim Shamo *

Medeski, Martin & Wood

Michael Danvidov

Michael Kanan*

Michael Kanan**

Michel Wagesmans

Michele D'Elia**

Miguel Poveda

Miguel Poveda**

Miguel Tejada

Mike Sanchez**

Miquel Farré

Miquel Gil

Miralta Vives Quartet

Moncho

Mònica Guech**

Monika Czalej Pujol

Multikultichor*

Murtra Ensemble**

Niña Pastori

Niña Pastori**

Niño Josele & Cobla Sant Jordi - Ciutat de Barcelona

Noelia Rodiles**

Nozomi Nakaguiri

Núria Cols

Obrador Coral de Rubí*

Olga Kobekina*

Olga Kobekina**

Orfeó Badaloní**

Orfeó Barcelonès**

Orfeó Català

Orfeó de Sants

Orfeó de Sants**

Orfeó Gracienc

Orfeó Laudate**

Original Jazz

Original Jazz Orquestra Taller de Músics*

Orquesta Buena Vista Social Club

Orquestra Camera Musicae

Orquestra Camera Musicae*

Orquestra Camera Musicae**

Orquestra Ciutat de Barcelona (OCB)

Orquestra de Cambra Catalana*

Orquestra de Cambra de Cadaqués

Orquestra de Cambra de l’Empordà

Orquestra del taller de Músics

Orquestra Simfònica del Gran Teatre del Liceu

Orquestra Simfònica del Vallès*

Orquestra Simfònica del Vallès**

Orquestra Unesco Barcelona**

Pascal Comelade

Patorets de Sitges*

Patrice Thibaud**

Pegasus**

Pentagroove Npalet Project**

Pep Bou**

Pep Sala

Pepino Pascual i Victor Morató*

Peret

Peter Hammil

Phenicx**

Piedmont East Bay Children's Choir**

Pierre Boussaguet

Pierre-Paul Laeuffer*

Pietro Milici*

Pindio*

Polifònica de Puig-reig

Polifònica de Puig-reig**

QU4RT PR1MERA**

Quintet Mar de Plata*

Quinteto Real**

Raphael

Rauelsson*

Rauma Musikkskoles Ungdomskor*

Reynald Colom

Ricard Miralles**

Ricardo Descalzo**

Richard Bona**

Rita Schneider i Robert Lehrbaumer*

Robbie Williams**

Roc Calvet**

Roger Mas

Roger Mas**

Roger Padullés i Jordi Soler*

Rufus Wainwright**

Sabina Martinez**

Sam Watts**

Sant Andreu Jazz Band**

Scott Hamilton & Toni Solà Quintet*

Serenas Youth Choir*

Sergio Godinho

Sheila Cooper Quartet

Sidi Larbi Cherkaoui**

Sira Hernandez

Smack Dab*

Sophie Agnel

St. Luke's UMC Chancel Choir*

Stanley Clarke*

Sul Tasto Sextet*

Superpoze**

Susana Sheiman**

Susana Sheirman

Tak Quartet*

Tap Barcelona

The Gourmets Vocal Quartet**

The Gramophone AllStars Big Band*

Tomas Jocz

Toni Costa*

Toni Solà Quartet y Josep Maria Farràs

Trio Crescendo*

Trio Maians**

Txell Sust

Undine DreiBig

Unicorn Theatre**

Ute Lempe*

Van Dyke Parks

Vicens Martin Dream Big Band & Gemma Abrié*

Vicens Martín Dream Big Band**

Vijay Iyer

Vinicio Caposela

Viviana Salisi

Wax & Boogie Big**

Wendell Brunious’ New Orleans Strompers

Winton Marsalis

Xavi Torres Trio**

Xavier Blanch

Yokako Morikawa*

Yoko Suzuki

Youth Choir Lirica*

 

(*) Artistas 2015

(**)Artistas 2016

pianoservei és una divisió comercial d'Aymerich Servimúsica integral S.L.  |   NIF: B-64822422   |   Montornès del Vallès   |   e-mail: info@pianoservei.com